Úvod » rozhovory

rozhovor s hráčem 8. kola - Patrik Kočí

publikováno 17.10.2015

převzato ze stránek "fotbal u nás"

"Celý tým odvedl super výkon", konstatuje hráč kola Patrik Kočí.

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 8. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Je jím Patrik Kočí z Hradiště! Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Na začátek velká gratulace, jste překvapený, že jste se stal hráčem kola?

Díky moc, určitě jsem překvapený, je to hezký pocit .

O víkendu jste rozstříleli Dýšinu. Byl to slabý soupeř, nebo začíná Hradiště prokazovat kvalitu?

Tak určitě, jak říkáte. Určitě to byl jeden ze slabších soupeřů, ale takových výsledků bychom se mohli dočkat i s jinými soupeři. Začátek sezóny nám moc nevyšel, ale myslím, že teď už Budem jen sbírat další body, jelikož máme kvalitní tým nabitý mladými hráči.

Vy osobně jste se v utkání prosadil dvakrát, jste kanonýr?

Ano prosadil, ale jen díky dobrým přihrávkám spoluhráčů. Za kanonýra se nepovažuji a nějak to neřeším, hlavní je, abychom vyhráli co nejvíce zápasů a skončili někde v čele tabulky.

Pravidelně nastupujete jako útočník. Hrál jste vždy v útoku?

V útoku jsem popravdě až na pár výjimek nehrál. Vždy jsem hrál kraj nebo střed zálohy, až v tornádu jsem dostal šanci a celkem mi to vyhovuje

Už jste to trochu nakousl, jakými týmy jste si prošel?

Začal jsem jako žák na Lokomotivě Plzeň, pak ale přišlo stěhování k Rakovníku a začal jsem hrát za Sokol Mšec. Tam jsem hrál několik let, když pak do dorostu přišla nabídka z Blšan, kde jsem strávil asi rok a půl. Moc mě to tam nebavilo a nechtěl jsem tam jít studovat, tak jsem se vrátil do Mšece a hrál okres. Když jsme postoupili do B. třídy, tak jsem skončil a přestěhoval se zpátky do Plzně a šel na hostování do Tornáda Hradiště kde už asi zůstanu, jelikož je tam dobrá parta a líbí se mi tam.

Jaké jsou nyní v Hradišti ambice na umístění?

Jak jsem říkal, chceme skončit hodně nahoře v tabulce a co nejdříve postoupit o soutěž výš.

Čemu se věnujete, když zrovna nekopete v Hradišti do kulatého nesmyslu?

Hodně jsem za poslední dobu zlenivěl, ale občas si dávám projížďku na kole a jinak si chodím zahrát opět ten fotbálek.

Jak bujaré bývají oslavy po vítězném utkání?

Po domácích zápasech je oslava a účast kvalitní. Vždy se to zapije, ale vždy s mírou a moc Vám děkuji protože za tenhle rozhovor mě čeká určitě nějaký ten restík do kasy (smích).

Když už jsme u toho, kolik Vás to bude stát do kasy?

Určitě nějaká ta malinovka proběhne.

Hradiště v tomto kole ovládlo celou naši anketu o hráče kola. Co na tento počin říkáte?

Neviděl jsem jiné zápasy, ale myslím si, že to je zcela zasloužené. Celý tým odvedl super výkon.

Děkuji za rozhovor!

Autor: David Tobrman