Úvod » Kulturní akce » Rok 2015

Silvestrovský fotbálek

publikováno 31.12.2015 (aktualizováno 01.01.2016)

Naši oblíbenou tradici jsme si nenechali ujít ani letos a opět jsme se v hojném počtu sešli na zamrzlé půdě protáhnout své údy. Mladé nastoupili proti starým ve žlutých dresech, délka hry byla stanovena na 2x30 minut. Zhruba v polovině prvního poločasu se tým mladých ujal vedení, staří ale zabrali a snad do minuty vyrovnali. Tento stav vydržel až do poločasu, který posloužil k lehkému odpočinku a hlavně k občerstvení. Vůně ovocného čaje a božkovského rumu přilákala nakonec i nějaké ty diváky. V druhé půli se mladí opět ujali vedení,  a stejně jako v půli první staří opět vyrovnali. A tak se šlo do desetiminutového prodloužení. Tam se staří dostávali sice častěji do zakončení, gól ale nepadl. Místo kopání penalt se domluvilo další prodloužení, v úvodu kterého mladí rychle skórovali u ukončili tak dlouhý generační boj.

Na závěr jsme si všichni popřáli hodně zdraví a štěstí do nového roku a rozešli se do svých oblíbených hospod.