PAVEL ROM       ONDŘEJ PYTLÍK  TOMÁŠ KRYSL   ONDŘEJ HOUDEK

( 18´ FILIP ŠPERL )

PATRIK KOČÍ     VÁCLAV KRLIŠ

( 45´ PERT BEJČEK )

První přátelák se konal na naší tréninkové umělce v Brojovce. Soupeřem nám byl starý známý tradiční přípravný soupeř - Těškov. My byli ve velmi slušné sestavě, i když ani zdaleka kompletní, soupeř dle vlastního vyjádření dorazil se spíše starším mančaftem a na hřišti to bylo patrné. Zkušenost Těškov nepostrádal, důraz také ne, ale rychlost na něj platila nejvíce.

Jelikož byl zápas velmi bohatý na gólové situace, zběžně zmíním pouze je. V 6´ minutě vybojoval Pytlos na půlce balon narazil si s Vencou a s jistotou placírem k tyči otevřel skóre - 1:0. Po čtvrthodině hry Ženda doběhnul dlouhý pas v rohu hřiště, dal Pavkovi, který z první necentroval, Venca sklepnul centr na Houdyho a ten se nemýlil - 2:0. O tři minuty později po souboji u střídačky si poranil koleno Tomáš a musel jej vystřídal Filip. Ten šel do útoku k Vencovi, Patrik se zatáhnul do zálohy. Ve 23´minutě vybojoval balon Dandýs, nahrál Vencovi a bylo to 3:0. Ve 35´ minutě zvýšil Patrik nadvakrát na 4:0 a minutu před poločasem Filip ukličkoval beka Těškova a předložil Vencovi, který gólově uzavřel poločas na 5:0

O půli šel podle předzápasové dohody Venca z placu, do útoku se postavil Vondrys a svoji zápasovou premiéru si v brance Tornáda odbyl Bejk. Jak Filip první poločas ukončil, tak druhý začal. V 58´minutě zatáhnul balon a jeho přihrávku zužitkoval s jistotou zkušeného snajpra Vondrys - 6:0. V 63´minutě naopak Vondrýsek nacentroval a Pavka zvýšil na 7:0. V 71´minutě si Dandýs narazil s Houdym a v samostatném postupu na bránu mu už nikdo nestačil - 8:0. Gólový účet zápasu uzavřel Patrik, který využil Kubovy přihrávky - 9:0. Na zakulacení skóre mělo šance ještě několik hráčů ( Fury, Vondrys, Dandýs, Houdy ), ale nikomu se nechtělo jubilejní strefu vsítit. Soustředění se blíží a rundička by asi byla drahá.....

Na jednoznačném vítezství je skvělá jeho výše za využití spousty šancí. Nula na kontě obdržených branek také těší, zvláště když se na ni podíleli oba golmani dobrými a jistými zákroky. Hra byla na první zápas sezony slušná. Kaňkou celého zápasu je ale zranění Tomáše. Uvidíme, jaké budou zprávy, snad co nejlepší - Tome, dej vědět co a jak.