Úvod » rozhovory

Hráč 3.kola MPM Petr Bejček

publikováno 20.09.2016 (aktualizováno 24.09.2016)

Ve třetím kole Okresního přeboru Plzeň-město jste hráčem kola zvolili gólmana Hradiště - Petra Bejčka. Ten si za svůj výkon proti Košutce a za jediný inkasovaný gól zasloužil nejvíce hlasů a my Vám s ním nyní přinášíme rozhovor.

Petře, nejprve bych Vám rád pogratuloval k prvnímu místu v naší anketě Hráč kola. Věděl jste, že jste byl zařazen do nejlepší jedenáctky posledního kola?

Děkuji, byl jsem informován skrze internetové stránky Tornáda Hradiště, protože jsou kvalitně vedené.

Kdy jste začal s hraním fotbalu a kdo vás k němu přivedl

Začal jsem zhruba před rokem a přivedl mě k němu spoluhráč z hokeje, teď i současný spoluhráč z fotbalu, Ondřej Pytlík.

Začínal jste na postu brankáře, nebo jste se k němu postupně dopracoval?

Tornádu Hradiště chyběl brankář na tréninky, tak jsem si řekl, že to vyzkouším, protože mne to vždy lákalo. Vlivem různých událostí se ze mne najednou stal i gólman na zápasy (smích).

Co je Vašim největším dosaženým fotbalovým úspěchem a co byste zároveň chtěl ve své fotbalové kariéře dosáhnout?

Největší kolektivní úspěch pro mne je postup Tornáda Hradiště do Okresního přeboru Plzeň-město. Největší individuální úspěch pro mne je vítězství v této anketě. Viděl bych to tak, že v pětatřiceti zaujmu místo jedničky v reprezentaci a v osmatřiceti bych pověsil kopačky na hřebík, protože už teď mě po každém zápase všechno bolí (smích).

Jak tipujete umístění Hradiště v tabulce do začátku zimní pauzy?

Byl bych rád, kdyby se nám povedlo udržet umístění v první pětici týmů.

Máte nějaký fotbalový vzor?

Vždy jsem obdivoval Petera Smeichela a Fabiena Bartheze.

Komu fandíte v naší lize a v zahraničí?

V naší lize fandím Spartě a v zahraničí Arsenalu.

My děkujeme za rozhovor a přejeme spoustu čistých kont a bravurních zákroků i nadále.