Úvod » Aktuality

Seznam pokut

publikováno 24.03.2017

Hoši, jen pro připomenutí na začátek sezony aktuální seznámek pokut.

Pravidla pro sezonu 2017

Oficiální zdroj informací jsou webové stránky oddílu kopané http://www.hradiste.banda.cz/ s finální verzí informací o víkendovém dění od pátku (tzn. od pátku vždy platná verze)

ZIMNÍ TRÉNINKY V TĚLOCVIČNĚ:

Pokuty: nenahlášení účesti/neúčasti do 17.00hod. V den tréninku 10,-Kč

TRÉNINKY:

Hráči mají povinnost potvrdit svoji účast na tréninku, nejpozději do 15 hodin v den tréninku na web, včetně důvodu omluvy.

Začátky tréninků jsou uvedeny na našich stránkách. Za včasný příchod se považuje, když hráč je v čase zahájení tréninku na hrací plně ustrojen.

Pokuty: - neúčast na tréninku 10,-Kč

- pozdní příchod 10,-Kč

- neomluvená neúčast 20,-Kč

- nenahlášení účasti/neúčasti na naše stránky před začátkem 10,-Kč

- omluvená neúčast bez udání důvodu 10,-Kč

Pozn. Pokuty se sčítají, tzn kdo se nezúčastní tréninku má 10,- a pokud to bude navíc neomluvená neúčast , má k tomu dalších 20,-.

ZÁPASY:

Sraz v šatně před zápasem je 45 minut před úředním začátkem na hřištích soupeře, 60 minut před úředním začátkem na hřišti doma. Součástí domácích zápasů je pozápasové hodnocení týmu na Plovárně. Omluvenky pro víkendové zápasy do pátku 20 hodin na web včetně důvodu omluvy, v případě náhlé zdravotní indispozice volat managerovi.

Pokuty: - pozdní příchod 30,-Kč

- neomluvená neúčast 100,-Kč

- nenahlášení účasti/ neúčasti na stránky do pátku 20 hodin 20,-Kč

- omluvená neúčast bez udání důvodu 10,-Kč

- ŽK za řeči či jiné nesportovní chování 50,-Kč

- ČK za řeči či jiné nesportovní chování 200,-Kč

- neúčast na pozápasovém hodnocení 20 Kč

PŘÍPRAVA HŘIŠTĚ:

Do přípravy jsou zapojeni všichni členové týmu, praní dresů primárně hráči základního kádru. Z rozpisu jsou vyjmuti pouze naši zástupci ve vedení Sokola a vedení oddílu kopané.

Přípravu či praní dresů je možné si vyměnit s jiným členem, a nutné napsat na web.

Tato služba obsahuje:

- zavčas zkontrolovat, zda je dostatek vápna a pitné vody – případně nahlásit Ladasovi

- nalajnování hřiště, pověšení sítí, osazení rohových praporků .

- nahuštění 4 hracích míčů

- příprava nosítek, držáků na míče a tabule na střídání

- odnesení míče a lajnových praporků rozhodčímu (při domácích zápasech)

- zodpovědnost za sejmutí sítí a úklid praporků a ostatních hracích potřeb po zápase, vrácení zábran před branky

Pokuty: - neomluvená neúčast 50,-Kč

- nesplnění některého z úkolů 20,-Kč

- pozdní příchod do šatny 1Kč / minutu zpoždění

- omluvená neúčast bez zajištění náhrady na přípravu 30,-Kč

PRAVIDLA PRO ÚČAST NA OSTATNÍCH AKCÍCH ODDÍLU KOPANÉ:

Náš oddíl pořádá tradiční maškarní bál jeho příprava, průběh a následný úklid zajišťuje náš oddíl, účast na některé z těchto částí je povinná pro všechny členy. Jednotlivé role budou rozděleny cca 14 dnů předem na našem webu.

KONTAKTNÍ ÚDAJE:

Kontaktní místo pro omluvu http://www.hradiste.banda.cz/