Úvod » Aktuality

úspěch v nominaci

publikováno 05.04.2018

dva hráči Tornáda v sestavě kola!!!

Ideální jedenáctka 15. kola městského přeboru byla zveřejněna! Naleznete v ní zástupce hned sedmi celků. Až do středečního poledne můžete tradičně hlasovat pro Vašeho favorita v anketě o Hráče kola!

Vladimír Bešta (Smíchov) – Smíchov zvítězil v Chrástu nejtěsnějším poměrem. Ve durhém poločase domácí hrozili ze standardních situací a nakopávanými míči. Mladý brankář Bešta přesto udržel čisté konto.

Vít Pikhart (Hradiště) – Hradiště předvedlo v utkání s Černicemi kolektivní výkon a téměř každý hráč by byl v sestavě kola zaslouženě. Vzhledem k tomu, že se nám hodil obránce, jsme vybrali stopera Víta Pikharta.

Ondřej Žák (Slovan Plzeň) – Vedoucí Slovan přerušil vítěznou šňůru rezervy Zruče. K nejlepším hráčům vítězů patřil Ondřej Žák.

Lukáš Fořt (Litice) – Litice si odvezly cennou výhru 3:1 z půdy Unionu. Skóre zápasu otevřel v 11. minutě právě Fořt.

Bohumír Mičan (Smíchov) – Záložník Mičan přispěl k výhře Smíchova v Chrástu bojovným výkonem ve středu zálohy.

Jakub Pěč (Dýšina) – Dýšina zvítězila 4:1 ve Starém Plzenci. Jan Pěč dvěma zásahy tento výsledek jistil.

Martin Janoušek (Slovan Plzeň) – Nejlepší hráč zápasu mezi Zručí a Slovanem. Středopolař lídra tabulky odvedl obrovské penzum práce, naběhal spoustu kilometrů a navíc se i zapsal mezi střelce.

Jakub Soroka (Dýšina) – Také Soroka pomohl Dýšině k vítězství nad Starým Plzencem dvěma góly. Nejprve otevřel skóre a krátce před přestávkou vrátil svému týmu vedení.

Martin Klement (Vochov) – Fotbalisté Vochova se radovali z výhry po sérii devíti porážek v řadě, přehráli 3:1 silnou Druztovou. Pozici ofenzivního tahouna nováčka soutěže potvrdil dvěma góly Klement.

Daniel Triner (Kušutka B) – Triner je smutným hrdinou prodlouženého víkendu. Ve čtvrtek byl hlavním strůjcem úspěchu rezervy Košutky, která zvítězila 3:1 na Rapidu. Vždyť zaznamenal hattrick. V neděli pak nastoupil za áčko v Tlumačově. I v tomto utkání se střelecky prosadil, ale v průběhu druhé půle se bohužel vážně zranil a ze hřiště ho odvezla sanitka.

Václav Krliš (Hradiště) – V týmu Hradiště jsme měli na výběr z více hráčů. Kromě Pikharta se nám do ideální jedenáctky nakonec vešel také útočník Krliš, jenž proti černické rezervě hned v úvodu otevřel gólový účet utkání, které skončilo vysokou výhrou jeho týmu v poměru 5:0.