rozhovor s hráčem 6. kola - Bejk

publikováno 05.10.2018

Jiného troubu, který by na sebe nechal pálit balóny, v Hradišti nesehnali, tak už si mě tam nechali, směje se hráč kola Petr Bejček

Hráčem 6. kola městského přeboru jste zvolili brankáře Petra Bejčka z Hradiště. Ten svému týmu pomohl k cennému vítězství 3:1 na půdě silných Litic. Více, včetně toho, jak se vlastně do brány Hradiště dostal, se o vítězi ankety dozvíte v našem rozhovoru.

Gratuluji k titulu hráč kola. Co na to říkáte, že čtenáři zvolili právě Vás?

Děkuji. Vážím si účasti v této anketě a děkuji všem, kteří mi dali hlas, zvláště pak spoluhráčům, které odměním rundou po dalším zápase. Slovy klasika "to jsem opravdu nečekal".

Pokladník Vám to v kabině asi řádně spočítá, že?

Bohužel ano. Máme velmi přísného pokladníka a zbytek měsíce bude rodina o rohlících a žena už si zažádala o noční směnu, ať to tenhle měsíc nějak zvládneme. (smích)

Zvolen jste byl za Váš výkon v utkání na půdě Litic. Jak byste ten zápas zhodnotil?

Každé utkání v této soutěži je velmi bojovné a toto nebylo výjimkou. Jsem rád, že jsme ho zvládli vítězně.

Byl v utkání nějaký moment, kdy Vám bylo nejhůře?

Po prvním obdrženém gólu nás domácí přitlačili k vlastní šestnáctce, ale tlaku jsme se ubránili a po vstřelení třetího gólu jsme získali opět klid na své kopačky.

V tabulce už atakujete samotné čelo, patří Vám druhé místo. Jak jste zatím s průběhem sezóny spokojeni?

Z první vysoké prohry jsme se rychle oklepali a každý zápas hrajeme lépe a lépe. Doufám, že to vydrží až do konce sezóny a uvidíme na jaké místo to bude stačit.

O víkendu hostíte béčko Rapidu. Co od zápasu očekávat?

Na našem specifickém a menším hřišti se nedá očekávat nic jiného než bojovnost. Hru Rapidu jsme v úterý důkladně probrali s video-trenérem a věřím, že takticky jsme dobře nachystáni.

V jednom ze starších rozhovorů s Vámi jsem se dočetl, že jste s fotbalem začal poměrně pozdě. Mohl byste nám zopakovat, jak to tenkrát bylo a jak jste se dostal do brány Tornáda?

Můj kamarád O. Pytlík mne na hokeji přemluvil, že potřebují gólmana na tréninky. Šel jsem to zkusit a po půl roce jsem jim tam shodou okolností zbyl sám a jelikož jiného troubu, který by na sebe nechal pálit balóny, nesehnali, tak už si mě tam nechali. (smích)

Máte nějaké oblíbené hráče a kluby?

Spíše se snažím fandit útočnému fotbalu, který letos předvádí Liverpool pod trenérem Kloppem. Co se týče brankářů, tak držím pěsti T. Vaclíkovi, který zatím letos předvádí v Seville dobré výkony.

Jaké máte koníčky? Co rád děláte, když nejste na fotbalovém hřišti?

V létě jsme si pořídili kola a hodně nás to pohltilo. Také se rád kouknu na dobrý film, zahraji si s přáteli zajímavou deskovou hru a přečtu článek ohledně technologické inovace.

rozhovor převzat ze stránek fotbalunas, autor Martin Augustin

originál i s fotem si lze přečíst na stránce: https://fotbalunas.cz/rozhovor/6448/jineho-troubu-ktery-by-na-sebe-nechal-palit-balony-v-hradisti-nesehnali-tak-uz-si-me-tam-nechali-smeje-se-hrac-kola-petr-bejcek/