Úvod » Komentáře k zápasům od Vládi Holého a Květáka » Ročník 2018-2019

soustředění Liblín

publikováno 10.03.2019

týmový třídenní intenzivní trénink

Před jarní částí sezony 2018/2019, kterou máme výtečně rozehranou, jsme vyrazili na týmové soustředění. Po předchozích štacích v Mrákově, Plánici a ještě dříve v Nýrsku, na "Kajzráku" či v Radešově jsme tentokrát zvolili areál Berounka v Liblíně. Ten nám poskytnul skvělé zázemí. Veliký prostor travnatého hřiště ( teď na začínajícím jaře velmi podobné domácímu pažitu v Tornádo aréně ), umělku - koberec a dobré ubytování s restaurací s plnou penzí. Účast byla dobrá a to nejen z naší strany, ale v areálu s námi byla další tři mužstva. Došlo tedy i na vzájemné souboje v miniturnaji na umělce. V obou sehraných jsme uspěli - 3:0 a 11:1. Bohužel na souboj se třetím mančaftem díky nepřízni počasí již nedošlo. Další aktivitou byl sobotní přátelák domluvený již dlouho dopředu na umělce ve Vejprnicích a to s Hradcem u Stoda. I proto, že jsme do zápasu šli po dvoudenních dvoufázových trénincích dost unavení, vyhrál Hradec 5:2, když nás "popravil" jeden nechytitelný rychlík, který dal v první půli čistý hattrick. Za to, že jsme ale vůbec mohli tenhle zápas sehrát je potřeba poděkovat i trojici kluků, kteří na zápas dorazili, i když jinak na soustředění z různých důvodů chyběli - Martinovi Beránků, Karlosovi a Danovi Červenému.

Jak je z přiložených fotek patrné, tréninkové jednotky byly náročné a všichni si pořádně mákli. Škoda, že Mára přijel se zraněním ze středečního tréninku a Vali si přivodil lehčí výron v kotníku na ojedinělé nerovnosti na trávě. Ale do začátku soutěže snad budou kluci fit, stejně jako nemocný Vítek, z univerziády se nám vrátí Vašek Krliš a Venca Krušina Jr. už snad na další soustředění s mládeží Viktorky taky nevyrazí. A tak bychom měli absolvovat příští přípravný zápas s týmem z Holoubkova již v plné síle a na mistrák se Smíchovem bychom tak měli být dobře nachystáni. Přípravný mač se hraje v sobotu 16.3.2019 od 15:00 a večer se koná tradiční maškarní bál, kam všechny srdečně zveme.

pohled z okna hotelu na Berounku - krásný výhled

a pohled z mostu na hotel Berounka

momentky z tréninků - všichni makali naplno

vedle hřiště bylo spousta fanoušků - většinou bečeli spokojeností nad kvalitními výkony