Úvod » Komentáře k zápasům od Vládi Holého a Květáka » Ročník 2019/2020

HRADIŠTĚ - ČERNICE "B"

publikováno 25.08.2019 (aktualizováno 26.08.2019)

úvodní zápas sezony - těsná porážka Tornáda

TORNÁDO HRADIŠTĚ : ČERNICE "B"

3 : 4 ( 2 : 2 )

RADEK FRYŠ

MARTIN VALEČEK      VÍTEK PIKHART

( 89´KUBA ŽENÍŠEK )

MARTIN BERÁNEK                                              KAREL DENDIS

MARTIN FURÁR      JIRKA NĚMEČEK

TOMÁŠ BERÁNEK                                                  HANZ RUCKÝ

( 63´ MÁRA DRAHOŇOVCKÝ )

ONDRA PYTLÍK         PATRIK KOČÍ

Úvodní zápas sezony přivedl na nové hřiště Tornáda tradičního soupeře - muýstvo Černic. Do zápasu nastoupila sestava podobná té z přáteláku, obohacená o Páťu. Chyběli Dan, Krůša a Laďas.

Jelikož jsem byl v době zápasu na mimo Plzeň omezím popis jen na to, co jsem o něm zaslechl na sobotním nohejbalu, kde zástupci Tornáda rozhodně nezklamali. Podle mnohých reakcí byl zápas opravdu velmi vydařený a remíza by mu určitě slušela lépe. Hosté ale využili své šance a proto si vezou z Hradiště tři body. Skóre otevřel již v 8. minutě hostující Pavel Mastný. Na jeho branku odpověděl již po čtyřech minutách Vítek Pikhart, který po Valiho přistrčení míč trefil do vzdálenější šibenice. Skóre otočil parádní brankou Tomáš Beránek, když si povodil obranu soupeře a nedal Gottwaldovi žádnou šanci. Bohužel i Černice srovnaly rychle - již po šesti minutách a to Milošem Laiblem. Poločas tak skončil smírně a druhou půli jsme věřili, že zápas do vítězství dotáhneme. Bohužel po necelé hodině hry poslal do vedení Černice Michal Chvojka. Z našeho tlaku pak pramenily brejky soupeře. Po jednom z nich se v závěru zápasu urodil trestňák ze strany hrací plochy. Cent vybíhající Radek jen líznul a od bránícího Ondry Pytlíka se míč odrazil do brány. Tornádo se nevzdalo a Vítek v 89. minutě ještě vykřesal naději svým druhým gólem v utkání. Na vyrovnání už ale nezbyl čas a tak hosté slavili zisk cených bodů.

Zápas by  až na výsledek velice vydařený, a je na čem stavět. Výsledkově napravit páteční zápas bude šance v něděli, když zajíždímě na hřiště Vodních Staveb, kde se nám v minulosti veskrze dařilo. Tak doufám, že opět předvedeme dobrou hru, tentokrát korunovanou i bodovým ziskem. Na zápas se pořádně připravíme na sobotní brigádě - viz AKTUALITA.

Tornádo Hradiště  Plzeň-Černice B  3 : 4
Spartak Chrást  Zruč B  2 : 3