VÍŤA            JIRKA

HANZ                                                             SUKY ©

LAĎAS          BERY T

v poli střídali: MÁROVÉ, TOTI, KÁJA a VLÁĎA

Tým Letin - náš tradiční soupeř na přípravné zápasy - přijel ve značně kombinované sestavě a ještě k tomu bez golmana. Nám to vyhovovalo v tom, že jsme jim mohli brankaře poskytnout a oba kluci tak odchytali celý zápas. Každý jeden poločas za Tornádo a jeden za Letiny. V tomhle golmanském minisouboji zvítězil Miki v celkovém součtu 5:3. Ale to se i vzhledem k dohodnutému "hokejovému" střídání nedá vůbec brát jako měřítko.

Tornádo bylo od počátku lepší a hosté hned v úvodu pustilůi dvakrát do zakončení Toma. První střelu Bejk vytáhnul, druhá mířila nad bránu hostí. V 10.minutě už ale ani Bejkova snaha nestačila na Laďasovu pohotovou střelu - 1:0. Kapitám Suky pak poslal balon lobem nad. Jak se proměňuje útočný lob ukázal ve 14. minutě Sukymu Hanz. Ten převzal v náběhu parádní Furryho uličku a vybíhajícího Bejka nádherně přehodil - 2:0. Další šance jsme nevyužili a vzadu jsme byli pozorní a i Miki dobře sbíral balony, které k němu prošly. Po půlhodině hry navázal na úvodní trefu Laďas, který pěknou střelou z první trefil pěkně k tyči Sukyho centr - 3:0. Obrana své úkoly plnila v pohodě a tak si Dan ve 35. minutě vzal na vlastní půlce balon, narazil si s Jirkou a i díky Bejkově podklouznutí uzavřel skóre první půle 4:0.

Do druhého poločasu jsme vystřídali, ale na obrazu hry to příliš znát nebylo. Hned ve 49. minutě se po rohu, který sám vybojoval trefil ze skrumáže Tom - 5:0. V 58. minutě šel Tom sám na Mikiho. S kličkou si poradil parádně a trefit prázdnou bránu už nebyl velký problém - 6:0. V 67. minutě uzavřel Tom čistý hattrick, když opakovanou ranou propálil Mikiho - 7:0. Za zmínku ještě stojí Márův centr, který Toti poslal v tísni těsně nad bránu Letin. V samém závěru písknul sudí Víťovi faul ve vápně a hosté dostali šanci na čestný úspěch. Penaltu proměnili tvrdou ranou k tyči a i když si Bejk sáhnul, konečný stav byl 7:1.

Oba přípravné zápasy jsme tedy vyhráli, protočili jsme prakticky celý kádr a Dan tak má slušnou představu o momentální formě svých svěřenců. Příští týden nás čeká úvodní mistrák nové sezony a to ve Zruči. Tam to bude úplně o něčem jiném, než oba přáteláky - při vší úctě k našim soupeřům. Důležitý začátek sezony, od které nikdo moc neví, co očekávat, tak máme opravdu těžký, ale věříme, že sezonu se ctí zvládneme. O tom, jak se před sezonou cítíme se, lze vyjádřit v tradiční anketě na pravé straně stránek.