HANZ                                                                                BERY

JIRKA          VÍŤA

SUKY                                                                       PÁŤA

(46´TOTTI, 72´VLÁĎA )

KUHY             LAĎAS

Do Lhoty jsme dorazili ve značně dezolátním stavu co se počtu hry schopných lidí týká. O to větší bylo odhodlání neprodat svoji kůži lacino. A bojovnost nás opravdu zdobila po celý zápas. Bohužel chyběli lidi na vystřídání, na nějakou změnu a překvapivý tah. Dík patří všem co dorazili a odehráli opravdu velmi slušný zápas s týmem ze zcela opačného konce tabulky. Z útoku se na stopera vrátil Furry, po návratu z Holandska se na kraj zálohy postavil Páťa. Na beka šel Hanz a vzhedem k rychlosti křídla Lhoty se to ukázalo jako výtečná volba. V útoku se pak bili Kuhy s Laďasem.

Domácí začali mírným náporem. Ondra využil své zkušenosti a v první šanci výtečně zakřižoval domácího útočníka. Trestňák z nějakých dvaceti metrů pak Bejk Matasovi vyrazil a opět Ondra odklidil balon do bezpečí. Bohužel již v desáté minutě se dostal domácí Bečaver k balonu před vápnem a dlouhým lobem přehodil vše, co stálo v cestě balonu do naší sítě - 1:0. Vedení jakoby domácí ukolébalo a nás naopak probudilo. Suky se odhodlal ke střele, která ale skončila vysoko nad Šoltysovou bránou. Jirka pak v dobré pozici volil raději přihrávku a Víťova střela skončila také nad. Rohový kop po půlhodině hry zpracovával Ondra na prsa. Balon skončil u Furryho, který z výtečné pozice na vápně pálil opět nad. Suky pak pronikl do vápna, ale i přes cvaknutí kopaček souboj ustál a domácí byli ušetřeni penalty. Kuhyho střela směřující za Šoltyse byla obranou zblokována. Ale ani domácí nelenili a Bejk se musel mít na pozoru. Rány Langera a Karlíka ale skončily mimo naši bránu a ani lob ne nepodobný tomu gólovému se Bečaverovi napoédruhé nevyvedl. Sukyho centr pak skončil vedle tyče domácí brány a v nejvetší šanci první půle nedal Víťa, kterému gólovou střelu Šoltys chytil.

Poločas tak domácí vyhráli nejtěsnějším rozdílem, ale naše hra nebyla beznadějná. Dan o půli vyměnil Páťu, který se po dlouhé pauze docela trápil, za Tottiho, který zase nebyl úplně fit. Ale přišel a byl odhodlán alespoň poločas odehrát. Danovy poločasové rady si vzal k srdci nejvíce Laďas, který výtečně udržel v souboji balon a z rohu vápna vypálil nechytatelnou ránu, která se o vzdálenější tyč Šoltysovy brány odrazila do sítě - srovnáno 1:1. Stav domácí trošku znejistěl, ale rychle se oklepali a hra byla dost podobná té v první půli. Bejk nejprve vyřešil šanci střídajícího domácího Kubíčka a z protiútoku byl Suky chycen v ofsidu. Jirkovi se pak při zpracování otřel balon o ruku a trestňák ze zajímavé pozice Bejk Paulovi chytil. Kuhy pak zatáhl za brzdu i za cenu žluté kartičky a Bejk měl opět po trestňáku práci. Domácí vysvobodil v 68. minutě právě střídající Paul, který z otočky nemohl trefit lépe. Za střelou do vingle se Bejk jen ohlédl - 2:1. To jsme bohužel hráli v desíti, protože Totti byl po jednom ze soubojů značně otřesen. Bohužel musel střídat a plac šel na závěrečných dvacet minut Vláďa. Ten si v poli zahrál ale jen deset minut. V 82 minutě totiž Bejk vyběhl proti domácímu útočníkovi mimo vápno a jejich střet byl posouzen jako Bejkův faul. Následovala červená katra. Nutno říci, že celá situace byla nejspíše posouzena správně. Vláďa tak navlékl rozlišovák a rukavice a postavil se do brány. Navíc musel ihned čelit trestňáku z nebezpečné pozice. Ten ale domácí i nadvakrát napálili do zdi a třetí rána šla nad naši bránu. Vláďa pak předvedl několik jistých zákroků a ve své porci minut udržel nulu. To nám skýtalo jistou šanci na srovnání. Největší šance přišla v nastaveném čase, když byl faulován Kuhy asi tři metry před vápnem domácích. Balon se nám dorážkou odražené střely podařilo dokonce dostat do sítě, ale pomezní signalizoval  ofsidové postavení našeho hráče a tak gól neplatil. Domácí pak už drželi balon a těsné vítezství si pohlídali.

I přes porážku je nutné mančaft pochválit. Kluci opravdu celý zápas bojovali a mač to byl byl poměrně vyrovnaný. O ten pomyslný kousíček ale domácí lepší byli. To je třeba poctivě přiznat. O to více mohou mrzet absence, kterých bylo opravdu hrozně moc. Škoda, že zranění kluci alespoň nepřijdou podpořit své spoluhráče.