Úvod » Komentáře k zápasům od Vládi Holého a Květáka » Ročník 2021-2022

publikováno 13.06.2022

ztrátu z první půle jsme již nedohnali

LITICE : TORNÁDO HRADIŠTĚ

4 : 3 ( 3 : 0 )

Přímý souboj o pozici ve středu tabulky jsme s týmem Litic v první půli především střelecky nezvládli a po půli prohrávali 3:0, když jsme museli hned dvakrát střídat a navíc jsme nedali Danem penaltu. Tornádo se ale nevdalo, ve druhé půli kluci zabrali a to je skvělé. Na naše rychlé snížení na 3:1 ( Dan ) ještě domácí záhy odpověděli, a vedli 4:1. Ale pak Miki zavřel bránu a Furry dvěma brankami snížil na rozdíl jediného gólu 4:3 se čtvrthodinou hry před sebou. Domácí ( již tradičně ) znervózněli a po naší vyrovnávací brance na 4:4 těsně před koncem si vybrečeli faul, takže branka nakonec uznána nebyla. Stínem utkání je Jirkovo zranění, které ho eliminuje z posledního zápasu. Hlavně ale aby bylo koleno v pořádku co nejdříve.

Zápis je zapsán dle messengerových zpráv přítomných pozorovatelů.

Ostatní výsledky znamenají, že lepší, než devátí nebudeme a horčí, než desátí také ne. Ale v derby je potřeba Černice porazit, udržet pozici před Liticemi a udělat si pěknou dokopnou. Myslím, že to jsou splnitelné pěkné cíle, které si kluci po špatném podzimu na jaře skvěle vybojovali.