( 37´KUHY )

KUBA         VÍŤA          FURRY        KARLOS

(50´ ANDREI )

DUMA              TOM

V domácím prostředí jsme po bodovém zisku v Chotíkově chtěli navázat dalším důležitým bodovým ziskem na domácím hřišti, tentokráte se Lhotou. A začali jsme skvěle! Hned v první minutě otevřel skóre Tomáš - 1:0. Bohužel vedení jsme dlouho neudrželi a po Karlosově faulu ve vápně srovnal za hosty již v osmé minutě z penalty Langer 1:1. Vyrovnaný stav vydržel 10 minut, ve kterých jsme byli mírně více na balonu, ale k ničemu zásadnímu to nevedlo. Pak strhnul vedení na stranu hostí Šindelka, když prudkou ranou z blízkosti prostělil Mykolu - 1:2. Bohužel se hostům povedlo to, co nám ne - získané vedení udrželi a navíc poměrně brzy navýšili Brožem na 1:3. Do půle jsme opět chytli druhý dech, ale v šancích jsme si počínali nedůrazně a nepřesně.  Míč do sítě dostal po pěkné uličce Furry, ale lajnový signalizoval Martinův těsný ofside - gól neplatil. Když už Ondra po Jirkově trestňáku dostal v poslední minutě opětovně míč do sítě, reklamovali hosté hraní rukou. Sudí je vyslyšel a raději ukončil poločas, protože míra nespokojenosti s jeho verdikty v první půli vrcholila.

Hostům tak do druhé půle zůstal dvoubrankový náskok. O ten mohli ale záhy přijít. Sudí posoudil souboj Duma s obranou jako penaltový a pokutový kop jsme kopali i my. Bohužel mladý Šoltys Furrymu jeho pokus lapil a byl hrdinou okamžiku. O zkorigování jsme se ale snažili i dál a po několika neúspěšných pokusech zejména ze standartek, se to podařilo Tomovi po hodině hry - 2:3. Lhota nebyla v úplně dobré kondici a vyrovnání viselo ve vzduchu. Bohužel jsme ze Šoltyse dělali každým dalším pokusem větší a větší hvězdu. A jak už to bývá - po našich neproměněnýh šancích přišel v 70. minutě Paulův pokus, který skončil v naší bráně - 2:4. Obraz hry byl stále stejný - hra v poli spíše pro nás, branky pro soupeře. Gól Šindelky, kterým uzavřeli hosté v poslední minutě skóre na 2:5 už vůbec nic neřešil.

Vzhledem k vyrovnanosti tabulky jsou pro nás teď všechny zápasy, ze kterých můžeme mít body, velmi důležité. Lhotě se letos  na podzim doposud moc nedařilo a mohli jsme ji stáhnout na rozdíl jednoho bodu. Což ovšem s přihlédnutím k událostem v Přešticích už vůbec nemusí platit na jaře. O to větší škoda včerejší výsledek je. No nic. Holt přivezeme body ze hřiště Vodních Staveb, kde se nám dlouhodobě poměrně daří. V tabulce nás od posledního místa dělí jen skóre, takže situace není růžová, ale pověstný "klidný střed" snad letos ani neexistuje. Hlavně doražte v co nejvetším počtu. Opět se ukázalo, že silná lavička je při možnosti střídání pěti lidí velmi důležitá. Při zraněních, pro oživení mančaftu, pro změnu rozestavení, když se někomu nedaří...