Úvod » Komentáře k zápasům od Vládi Holého a Květáka » Ročník 2023-2024

(62´ PEPA )

SUKY        FURRY       MAKEN       LAĎAS

(76´ PAVEL )

TOM        HANZ

Bohužel ani zápas v Chotíkově, který byl tři body před námi, nám body nepřinesl. Hra sice nebyla úplně špatná, ale výsledek dobrý rozhodně není.

Chotíkov začal zostra a vůbec nepřipomínal mužstvo, které mělo pouhých 7 bodů. Již ve třetí minutě vypálil Cirok a na tečovanou ránu neměl Miki šanci dosáhnout - 1:0. Domácí byli dál lepší a ve 24. minutě se jim vadařila kombinace po které do poloodkryté brány zvyšoval Pechler - 2:0. I my jsme se k možnostem dostali, ale žádná z nich neskončila za Plicovými zády. Bohužel.

Do druhé ¨půle jsme ale šli s tím, že máme na to s výsledkem něco udělat. Snažili jsme se přitlačit, ale bohužel domácí po naší ztrátě u půlící čáry rychle vhodili aut a Kratochvíl se Soukupem vyřešili situaci dva na jednoho přesně a efektivně, když druhý jmenovaný dával do prázdné po ideální přihrávce - 3:0. Miki se pak vyznamenal při trestňáku Ciroka a robinzonádou balon ze šibenice vytáhnul. Pak jsme mohli udeřit i my. Hanze zastavili sudí odmáváním ofsidu ( podle nás nebyl ), po chvilce pak šel Tom sám na goplana, netlačil se před domácího obránce a ten jej před vápnem srazil. K překvapení všech zůstala píšťalka jinak pomerně úzkostlivého sudího němá. To odstratovalo neskutečnou bramboračku, kdy se místo hry víc diskutovalo, strkalo... Po domluvě se situace trošku zklidnila, ale pocit křivdy už nikdo neodpáře. Po rohu hlavičkoval Vali jen do rukavic Plice. Na druhé straně domácí napálili trestňák nebezpečně blízko silnice Plzeň - Karlovy Vary. Makenovu malou domů Miki moc nečekal a byl u balonu později, než domácí útočník. Penalta byla jasná. Miki ale Šubrta vystrašil tak, že domácí hráč napálil balon vysoko nad. Další trestňák domácích už ale gólem skončil. Po cešntru ze strany vyplaval nikým nehlídaný Benedikt, který nedal hlavou Mikimu šanci - 4:0. V poslední minutě jsme kopali další roh. Ten ještě domácí odvrátili, ale jen k hranici vápna, kde volný Pavel balon vrátil lobem smerem na bránu a vyběhnutý Plic se nestihnul vrátit - 4:1. Alespoň malá náplast na další výsledkově nevydařený zápas.

Zvrat v zatím zcela nevydařené podzimní části sezony tedy nepřišel ani v Chotíkově a nezbývá se soustředit na dohrání podzimu se ctí. Domácí zápas s Košutkou je posledním domácím zápasem, tak doufám, že se nás sejde co nejvíce a konečně se zadaří i výsledkově.